About

در آغاز راه ...

مركز يادگيري مديريت تغيير سازماني (Organizational Change Management Learning Center) كه به اختصار OCM.ir ناميده مي شود، در مهرماه سال 1385 توسط آقاي دكتر فرخ تلو حسيني و سركار خانم پرستور رئيسي تاسيس شد.
مركز ابتدا فعالیت آموزشی خود را برای افرادی که تمایل داشتند تا با دانش مديريت تغيير سازماني آشنا شوند یا مهارت‌های آن را بیاموزند آغاز کرد. مركز اولین دوره آموزشی رسمي خود را با بيش از 30 دانشجو از شركت داروسازي اكسير و در هتل گاجره آغاز کرد. تا اواخر شهريور ماه 1402 بيش از 1380 نفر به‌عنوان دانشجو، آموزش هاي مديريت تغيير را ديده اند. امروز مفتخریم که دانشجویان مركز در بيشتر سازمانها، آموزش مديريت تغيير سازماني را به صورت آنلاین یا حضوری ديده اند و يا در حال گذراندن آن هستند.
مركز افتخار دارد که نخستین مرجع رسمي و علمي انتشار دانش مديريت تغيير سازماني در ايران است، که توانسته با مطالعه دقيق منابعِ به روز، به عنوان اولین مركز تخصصي دوره هاي آنلاین و حضوریِ آموزشِ، پیاده سازی و مشاوره درباره مديريت تغيير سازماني، خدمات خود را به علاقمندان در سراسر كشور ارائه نمايد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌و امروز با هزاران همراه از ايران با قدرت و تلاش هرچه بیشتر به این مسیر ارزشمند خود ادامه می‌دهد …